kandydatów

Etat Project Manager / Kierownik ds. Realizacji Inwestycji

Firma: Erontrans Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 7709229, z dnia 2022-11-04

Erontrans Sp. z o.o.

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 30 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Project Manager / Kierownik ds. Realizacji Inwestycji

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • Samodzielne zarządzanie Projektami na każdym etapie planowania, przygotowania i realizacji inwestycji
  • Przygotowanie wytycznych projektowych w zakresie rozwiązań funkcjonalnych, materiałowych i technologicznych
  • Sprawowanie nadzoru nad właściwym przygotowaniem dokumentacji technicznej i formalno-prawnej wraz z niezbędnymi uzgadniania i zatwierdzeniami
  • Opracowanie budżetów i harmonogramów inwestycji oraz kontrola ich wykonania
  • Zarządzanie procesem opracowywania umów na dokumentację projektową, dostawy materiałów i urządzeń oraz na roboty budowlane GW i podwykonawcze
  • Przygotowanie i przeprowadzenie postępowań przetargowych, prowadzenie negocjacji z projektantami, wykonawcami i dostawcami, pozyskanie ofert, analiza ofert, rekomendacja najkorzystniejszej oferty i doprowadzenie do podpisania umowy
  • Bieżące nadzorowanie i kontrolowanie realizacji inwestycji
  • Pełnienie funkcji inspektora budowlanego
  • Zabezpieczenie nadzoru technicznego, powołanie zespołu inspektorów i koordynacja ich prac
  • Zarządzanie zmianami na Projekcie
  • Odpowiedzialność za utrzymanie założonego budżetu Projektu
  • Zamknięcie i rozliczenie Projektu
  • Udział w procesie komercjalizacji obiektu
  • Reprezentowanie Inwestora przed interesariuszami procesu inwestycyjnego
  • Bieżące raportowanie o postępach na Projekcie

Wymagania

  • Min. 7 lat doświadczenia w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku po stronie GW lub Inwestora
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu budową min. dwóch hal magazynowych lub chłodniczych o pow. min. 10 000 m2 każda
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu budową min. dwóch obiektów biurowych o pow. min. 5 000 m2 każdy
  • Uprawnienia budowlane
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Budownictwo, Architektura)
  • Znajomość obowiązujących przepisów Prawa Budowlanego, Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie
  • Znajomość procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie
  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office, AutoCad, MS Project
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej i zespołu, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy w zespole
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowe atuty

  • Doświadczenie przy budowie hali mroźni
  • Ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami lub certyfikat (np. PRINCE2, PMI lub IPMA)