kandydatów

Etat Operator Maszyn i Urządzeń

Firma: H+H Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Reda

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Operator Maszyn i Urządzeń
miejsce pracy: Reda

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Obsługa oraz nadzór pracy maszyn i urządzeń do produkcji betonu komórkowego;
  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku:
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia SEP (do 1kV).

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."