kandydatów

Etat Specjalista ds. kontroli danych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Specjalista ds. kontroli danych
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/22/2160
OBOWIĄZKI:

Pozyskiwanie i analiza informacji oraz weryfikacja danych na temat osób, firm i instytucji na podstawie źródeł w języku angielskim i lokalnym; Tłumaczenie informacji z języka lokalnego na język angielski; Tworzenie w języku angielskim raportów EDD o osobach i spółkach jako narzędzia do zarządzania ryzykiem reputacyjnym; Kontrola jakości raportów z dziedziny należytej staranności (EDD); Pomoc innym członkom zespołu w budowaniu raportów EDD. Przekazywanie wiedzy i wdrażanie nowych pracowników; Zarządzanie jakością pracy i priorytetami podległego zespołu 2-5 osób

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagania: Znajomość zagadnień prawnych z dziedziny AML/CFT; Znajomość prawa handlowego dotyczącego krajów z regionu Unii Europejskiej, Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS) i Półwyspu Arabskiego; Doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych na język angielski z drugiego języka obcego; Umiejętność analizowania danych ekonomicznych; Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Języki obce: angielski biegły; drugi język biegły.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni