kandydatów

Etat Specjalista ds. analizy danych

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Gdynia

Martwisz się, że nie posiadasz doświadczenia zawodowego?

Dla nas to nie problem – zdobądź je z Nami!

Specjalista ds. analizy danych
Miejsce pracy: Gdynia
Twój zakres obowiązków
  • Budowa, rozwój oraz utrzymanie narzędzi raportowych w środowisku Power BI,
  • Weryfikacja spójności i jakości danych,
  • Utrzymywanie narzędzi analitycznych związanego z jakością danych,
  • Zapewnienie wsparcia analitycznego dla projektów i inicjatyw wewnątrzorganizacyjnych w obszarze komercyjnym
  • Przygotowywanie niestandardowych raportów i analiz
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe (finanse/ekonomia/zarządzanie, matematyka/statystyka, informatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zaawansowanej analityki biznesowej
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów.
  • Dobre rozumienie wizualizacji danych dla uzyskania maksymalnego efektu oraz zamieniania liczb na rekomendacje biznesowe
To oferujemy
  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży.
  • Zgrany zespół specjalistów i dobrą atmosferę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Biuro w gdyńskim Orłowie blisko SKM i ZKM, 10 minut piechotą do molo i plaży.
  • Kartę Multisport.
  • Zniżki na usługi Vectry.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”