kandydatów

Etat Agent Celny

Firma: FLP Kadolonok Ivan miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7740327, z dnia 2022-11-15

FLP Kadolonok Ivan

Firma M3Cargo zajmuje się skupem, dostawą i odprawą celną towarów z Chin do Ukrainy i innych krajów europejskich. Od 2011 pomagamy rozwijać się małym i średnim firmom, dostarczając ich ładunki w ramach naszych LCL.

Miesięcznie przewozimy od 8 do 10 kontenerów ładunków drobnicowych. Od początku naszej działalności obsłużyliśmy już blisko 12 938  zleceń! Zapewniamy wysoką jakość usług i nieustannie pracujemy nad tym, by ich poziom wzrastał.

W tej chwili poszerzamy obszar naszej działalności i rozpoczynamy obsługę dostaw i odpraw celnych towarów z Chin do Polski i przez jej terytorium.

Poszukujemy agenta celnego

Praca będzie zdalna, z zastrzeżeniem warunków umowa zlecenie.

Pożądane jest, abyś mieszkał w Gdyni, ale Gdańsk też jest możliwy

Agent Celny

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował z nami:

  • dokonywać wstępnej kalkulacji opłat celnych,
  • reprezentować naszą firmę w organizacjach celnych,
  • współpracować z agencjami celnymi i polskimi służbami celnymi,
  • sprawdzać i przygotowywać dokumenty do odprawy celnej
  • zrobić odprawę celną

Wymagania

Jakie umiejętności zawodowe są dla nas ważne:

  • znać prawo celne Polski,
  • być w stanie sklasyfikować towary według kodu celnego,
  • mieć doświadczenie pracy z systemami celnymi i programami celnymi od co najmniej 5 lat,
  • wiedzieć o wszystkich etapach związanych z importowaniem i eksportowaniem,
  • mieć dokładność i szybkość wprowadzania danych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i wyższym

  • wykształcenie średnie lub wyższe.
  • posiadać licencję pośrednika celnego

Oferujemy

  • wynagrodzenie rynkowe - omówię na rozmowie kwalifikacyjnej
  • wieloletnia współpraca,
  • interesująca stały praca.

Sprawdź nas!