kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Gdański Urząd Pracy
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/22/10785
OBOWIĄZKI:
Staż organizowany przez GUP.Obsługa korespondencji firmowej i Urzędowej.Redagowanie pism.Obsługa urządzeń biurowych.Praca na komputerze w programach Microsoft Office.Przyjmowanie i obsługa interesantów.Planowanie i organizowanie spotkań.Odbieranie rozmów telefonicznych. Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych związanych z pracą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie średnie/ wyższe ekonomiczne, administracja, pedagogika, zarządzanie.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy