kandydatów

Etat Magazynier / Operator wózka widłowego

Firma: Erontrans Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Ogłoszenie numer: 7750404, z dnia 2022-11-18

Erontrans Sp. z o.o.

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

  • wspieranie procesów logistycznych (m.in. obsługa wózka widłowego)
  • załadunek i rozładunek towarów
  • bieżące prace magazynowe
  • wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy magazynu

Wymagania

  • zaangażowania
  • dyspozycyjności (praca zmianowa oraz w weekendy)
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę zmianową w godzinach 6.00 – 14.00; 14.00 - 22.00
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach prężnie rozwijającej się organizacji
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym