kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia IT

Firma: Accent Microcomputers miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7789092, z dnia 2022-12-02

Jesteśmy obecni na rynku IT od ponad 20 lat. Nasza główna działalność to usługi outsourcingu IT dla naszych Partnerów. Ponadto zajmujemy się realizacją projektów w wielu różnych obszarach IT ( projektowanie i budowa infrastruktury IT , bezpieczeństwo IT,  wdrożenia ERP itp.)

Specjalista ds. wsparcia IT

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie stanowić wsparcie dla zespołu obsługującego kluczowych Partnerów w zakresie przygotowywania sprzętu , realizacji zleceń z kanału help desk oraz realizacji nowych projektów z obszaru IT.

Wymagania

  • wiedza techniczno-informatyczna (w tym:Windows, Windows Server, pakiet Office,0365 itp.) umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem oraz sieciami LAN/WAN.
  • odpowiedzialne podejście do pracy , sumienność, rzetelność
  • otwartość na rozwój
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • kultura osobista

Oferujemy

  • dobre, stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • praca w atmosferze wzajemnego wsparcia i pomocy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-12-2022
Wyświetleń: 151