kandydatów

Etat Specjalista ds. Eksportu

Firma: Almar sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 7858095, z dnia 2022-12-30

Firma Almar jest wiodącym producentem wyrobów z łososia.
Powstała w roku 1990 i od 30 lat działa na rynku polskim, jak i zagranicznym.
Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób i nieustannie rośniemy.
Naszym priorytetem jest rozwój i unowocześnianie nie tylko metod produkcji, ale w szczególności skupiamy się na rozwoju pracowników, bo to oni są naszą najważniejszą wartością.

W produkcję wkładamy serce i doświadczenie, żeby osiągnąć najwyższą jakość naszych produktów, co zostało wielokrotnie potwierdzone otrzymanymi nagrodami i wyróżnieniami. Szeroką gamę wyrobów od roku 2002 firma eksportuje do krajów Unii Europejskiej oraz USA jak również do Czech, Węgier, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Szwajcarii.
Naszą integralną częścią strategii marketingowej jest sponsoring sportowy - zachęcamy do kibicowania wspaniałemu team-owi  AlmarSailing. Jeśli są Ci bliskie wartości ciągłego rozwoju, osiągania dobrych wyników poprzez pracę w zespole i tworzenia miejsca, w którym wszyscy będą dobrze się czuli – zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia.

Specjalista ds. Eksportu

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • poszukiwanie nowych partnerów handlowych,
  • dbanie o doskonałe relacje z obecnymi kontrahentami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • ścisła współpraca z działem produkcji przy realizacji zamówień,
  • realizacja założonych budżetów sprzedaży,
  • przygotowywanie dokumentów eksportowych, nadzór nad zgodnością otrzymywanej oraz wystawianej dokumentacji z polskimi przepisami prawnymi i umowami międzynarodowymi.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • min. roczne doświadczenie w pracy w eksporcie,
  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • dobra znajomość MS Office.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • laptop i telefon służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.