kandydatów

Etat Monter (branża elektryczna)

Firma: Doel Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Podstawę naszej działalności stanowią usługi w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji instalacji elektrycznych.

Zespół firmy Doel posiada kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu oraz nadzorze prac związanych z budową systemów nawigacyjnych lotnisk, lądowisk dla śmigłowców oraz instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Monter (branża elektryczna)
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • montaż słupów i opraw oświetleniowych
  • układanie kanalizacji kablowych
  • montaż przewodów instalacyjnych i osprzętu elektrycznego
  • prace ziemne
  • instalacja zewnętrznych urządzeń elektroenergetycznych (m.in. rozdzielnic)
  • Serwisowanie zamontowanych urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Dyspozycyjność - szukamy osób do pracy wyjazdowej na terenie całego kraju (aktualnie prowadzone projekty - Gdynia, Warszawa)
  • Dokładność i samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP - mile widziane
  • Doświadczenie - mile widziane

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wyposażenie i narzędzia
  • Zapewniamy noclegi, posiłki regeneracyjne, dojazdy na teren budowy lub rozliczenie kosztów podróży