kandydatów

Etat Mechanik

Firma: Punkt Pośrednictwa Pracy Tczew miejsce pracy: Straszyn

Punkt Pośrednictwa Pracy Tczew
Mechanik
Miejsce pracy: Straszyn
Numer: 4/1/2023
OBOWIĄZKI:

- montaż części i podzespołów mechanicznych - weryfikacja i diagnoza poprawności działania części i podzespołów - samodzielna diagnostyka i rozwiązywanie problemów z zakresu napraw mechanicznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Mile widziane: - wykształcenie kierunkowe: mechanik - doświadczenie zawodowe 2 lata

Miejsce pracy:

Straszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 do 7 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Tczew