kandydatów

Etat Listonosz samochodowy

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Chwaszczyno

Listonosz samochodowy
Miejsce pracy: Chwaszczyno

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 1,0 etat, praca od poniedziałku do piątku, możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy

Twoje zadania:
  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
  • bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy,
  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.

U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • zwrot kosztów za używanie własnego samochodu,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!