kandydatów

Etat Dyspozytor / Planista transportu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 7930638, z dnia 2023-01-27

Klient portalu Praca.pl

Firma cateringowa w związku z prężnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko Dyspozytora/Planisty transportu.

Dyspozytor / Planista transportu

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • Planowanie tras

  • Kontakt z kierowcami

  • Koordynacja procesów dostaw

  • Dbanie o stan techniczny pojazdów

  • Opieka nad nieprawidłowościami związanymi z brakiem dostaw

  • Analiza reklamacji

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Wykształcenie o kierunku spedytor mile widziane

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Obsługa komputera - pakiet MS Office, w tym biegła znajomość Ms. Excel

  • Wielozadaniowość

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji

  • Jasność przekazywania informacji

  • Rzetelność

Oferujemy

  • Na okresie próbnym wynagrodzenie 4500 netto

  • Wynagrodzenie rośnie odpowiednio do zaangażowania i osiąganych wyników

  • Pracownicy po przepracowaniu 3 miesięcy otrzymują ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenie zdrowotne

  • Zatrudnienie od zaraz

  • Bardzo dobre warunki pracy i miłą atmosferę

  • Zatrudnienie na okresie próbnym umowa zlecenie

  • Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o atrakcyjną współpracę na zasadach B2B

  • Praca od niedzieli do czwartku w godzinach od 07:00 do 15:00