kandydatów

Etat Handlowiec stacjonarny - branża dachowa

Firma: extraDACH miejsce pracy: Gdynia

Firma extraDACH, szybko rozwijająca się sieć hurtowni z branży budowlanej, specjalizujaca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu.

Handlowiec stacjonarny - branża dachowa
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska
  • aktywna sprzedaż,
  • rzetelna obsługa klientów w oddziale,
  • obsługa bieżących zamówień,
  • przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • ciągła poprawa jakości obsługi klienta,
  • zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży oddziału.
Wymagania
  • dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta,
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,
  • kreatywność działania,
  • pozytywne usposobienie,
  • doświadczenie w branży budowlanej.
Oferujemy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: część stała + prowizja,
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe,
  • niezbędne narzędzia i szkolenia.