kandydatów

Etat Specjalista ds. IT

Firma: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Specjalista ds. IT
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz funkcjonalnych użytkowników
  • Wsparcie użytkowników na miejscu oraz zdalnie
  • Zarządzanie incydentami w systemie ticketowym Service Desk
  • Komunikacja i współpraca z 2 i 3 linią wsparcia w celu rozwiązania incydentów
  • Zarządzanie dostępem oraz uprawnieniami użytkowników w aplikacjach oraz usługach
  • Obsługa procesu zakupowego sprzętu oraz akcesoriów komputerowych
  • Obsługa procesu reklamacyjnego oraz serwisowego sprzętu IT
  • Instalacja, konfiguracja oraz zarządzanie sprzętem IT
  • On-boarding nowych użytkowników
  • Szkolenie użytkowników z zakresu bezpieczeństwa oraz obsługi systemów IT
  • Wdrażanie nowych narzędzi oraz procesów zwiększających efektywność operacyjną
  • Monitoring i kontrolowanie pracy aplikacji, usług oraz procesów IT
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość klienckich systemów operacyjnych Windows
  • Doświadczenie w pracy z użytkownikami w środowisku rozproszonym
  • Doświadczenie w diagnostyce oraz podstawowej naprawie sprzętu komputerowego
  • Wiedza z zakresu dobrych praktyk IT
  • Znajomość zagadnień sieciowych (m.in. LAN, WAN, VPN, DHCP, DNS)
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows
  • Doświadczenie w monitorowaniu pracy serwerów oraz usług
  • Doświadczenie w administrowaniu rolami i usługami serwerowymi Windows (m.in AD, DHCP, DNS, MS SQL, IIS)
  • Doświadczenie w zarządzaniu kopiami zapasowymi
  • Wiedza z zakresu zarządzania i konfiguracji sieci LAN i WAN
Oferujemy:
  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • System poleceń
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - MyBenefit
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów)
  • Szkolenie stanowiskowe oraz zewnętrzne szkolenia zawodowe
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Możliwość zgłaszania swoich pomysłów oraz ich realne wdrażanie w naszej firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.