kandydatów

Etat Business Development Manager (usługi szkoleniowe)

Firma: Formanway miejsce pracy: Gdynia

Klient firmy ForManWay, lider w edukacji IT, poszukuje do pracy zdalnej lub hybrydowej osoby na stanowisko:

Business Development Manager (usługi szkoleniowe)
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 19/2023
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie długoterminowych relacji z istniejącymi partnerami biznesowymi
  • Rozwój startupu w regionie CEE w dziedzinie edukacji technicznej
  • Współtworzenie, realizacja strategii biznesowej i prognozowanie możliwości biznesowych oraz analizowanie oczekiwań klientów
  • Upselling szkoleń B2B
  • Rozumienie potrzeb rynku i firm partnerskich w zakresie upskillingu i reskillingu
  • Odpowiedzialność za cały proces sprzedażowy, przygotowywanie ofert i zawieranie umów
  • Samodzielność i umiejętność zarządzania czasem, priorytetami
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w sprzedaży szkoleń lub rozwiązań IT dla firm z branży IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Zdolność do samodzielnej pracy i odpowiedzialność za projekty sprzedażowe
  • Doświadczenie w nawiązywaniu długoterminowych kontaktów biznesowych oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność zrozumienia i odpowiedzenia na potrzeby klienta zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Silna motywacja, wytrwałość oraz entuzjastyczne zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych
Firma oferuje:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w dziedzinie edukacji technicznej
  • Indywidualne możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę pracy z otwartymi ludźmi w międzynarodowym zespole
  • Możliwość wyboru pracy w 100% zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny i 4 dni pracy co drugi tydzień, czyli dodatkowe 26 dni urlopu rocznie
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-02-2023
Wyświetleń: 133