Etat Młodszy specjalista ds. raportowania i zgodności danych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Młodszy specjalista ds. raportowania i zgodności danych
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/23/0201
OBOWIĄZKI:

Sprawdzanie czy otrzymane faktury są przetwarzane zgodnie z naszymi zobowiązaniami umownymi. Aktualizacja i utrzymywanie informacji bankowych dostawców w systemie AP. Utrzymywanie i aktualizacja wszystkich danych referencyjnych w naszym systemie płatności. Obsługa zapytań dostawców dotyczących płatności i zapytań dotyczących kont. Wsparcie w zakresie prognozowania i budżetowania. Naliczania i przedpłaty na koniec miesiąca Wsparcie i analiza problemów handlowych (podwyżki cen, możliwości synergii). Obsługa kontroli SOX. Używanie biernej i czynnej znajomości języka angielskiego, arabskiego i francuskiego w ramach wykonywania codziennych obowiązków oraz w komunikacji z zagranicznymi kontrahentami i dostawcami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia

Wymagania inne:

Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Języki obce: angielski i francuzki komunikatywny, arabski biegły. Doświadczenie w analizie finansowej, raportowaniu i kontroli finansowej. Wiedza z zakresu modelowania finansowego, ekonomii, finansów. Wiedza ekonomiczna. Obsługa komputera MS Office

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 775 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni