kandydatów

Etat Referent / Specjalista

Firma: Uniwersytet Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Referent / Specjalista
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:
  • samodzielna obsługa procesów kadrowych pracowników związana z: zawieraniem, rozwiązywaniem umów o pracę, sporządzaniem aneksów,
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do/z ubezpieczeń społecznych,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej i jej archiwizacja,
  • bieżąca obsługa pracowników,
  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych,
  • sporządzanie deklaracji PFRON, GUS
Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy kadrowo-płacowej
  • znajomość prawa o szkolnictwie wyższym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość MS Excel i programu
  • Płatnik
  • otwartość, kreatywność, komunikatywność skrupulatność, dobra organizacja pracy i analityczne myślenie
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Komórka organizacyjna: Dział Kadr i Płac, Pion Rektora

Przewidywana data zatrudnienia: Kwiecień 2023