kandydatów

Etat Kadrowa / Kadrowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 8034840, z dnia 2023-03-02

Klient portalu Praca.pl

Do naszej rozwijającej się firmy poszukujemy kandydatki, kandydata na stanowisko kadrowej ze znajomością przepisów dotyczących zatrudnienia obcokrajowców.

Kadrowa / Kadrowy

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • Legalizacja pobytu cudzoziemca- przygotowywanie oświadczeń, wniosków o pobyt oraz wszelkiej dokumentacji związanych z pobytem i pracą w Polsce,
  • Mile widziane - znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego,
  • Posiadanie umiejętności nawiązywania kontaktu z obcokrajowcami,
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami biura.

Wymagania

  • Znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia obcokrajowców,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatność, dokładność i systematyczność,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy z obcokrajowcami,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Dobre warunki pracy,
  • Umowa zlecenie na okresie próbnym,
  • Po okresie próbnym współpraca na zasadach B2B
  • Zadaniowy czas pracy
  • Program ubezpieczenia grupowego na zdrowie,
  • Program ubezpieczenia grupowego na życie.