kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka SDM

Firma: Uniwersytet Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka SDM
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:
  • profesjonalna obsługa gości hotelowych,
  • prowadzenie rozliczenia finansowego pobytu gościa,
  • kompleksowe informowanie o warunkach pobytu,
  • współpraca z innymi działami
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe: hotelarsko-turystyczne),
  • zorientowanie na potrzeby gości, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programów MS Office,
  • mile widziana znajomość programu DM Plaza lub innych programów hotelarskich
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy zmianowej (07;00-19;00; 19;00-07:00).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet medyczny w wersji premium,
  • karta Multisport,
  • obszerny pakiet świadczeń socjalnych.

Wymiar czasu pracy: pełen etat
Przewidywana data zatrudnienia: maj 2023 r.

Komórka organizacyjna: Pion Kanclerza/ Dział Domów Studenckich