kandydatów

Etat Specjalista E-commerce

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Gdynia

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Specjalista E-commerce
Miejsce pracy: Gdynia

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za zarządzanie sprzedażą realizowaną w ramach wdrożonego kanału E-Sales

Główne zadania i cele:
  • Nadzorowanie procesów sprzedaży online,
  • Dbanie o prawidłowe działanie platform sprzedaży,
  • Wdrażanie założeń strategii sprzedaży z uwzględnieniem działań promocyjnych,
  • Realizacja zadań operacyjnych zapewniających prawidłowe funkcjonowanie platform sprzedażowych,
  • Testowanie nowych funkcjonalności oraz dbanie o komunikacje błędów mających wpływ na działanie platform sprzedażowych,
  • Prowadzenie analizy sprzedażowej, tworzenie estymacji, a także prognozowanie celów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami spółki (głównie marketing) w celu optymalizacji ruchu abonenckiego przez stronę www,
  • Realizacja planów pozyskania klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów przez serwis www zgodnie ze standardami,
  • Rozpoznawanie potrzeb i preferencji Klientów poprzez analizę raportów bieżących i wyników badań rynkowych,
  • Kontakty z firmami zewnętrznymi i kontrahentami w zakresie współpracy z Vectra w zakresie e-sales, konsultacje.
Nasze wymagania:
  • Kandydat na to stanowisko powinien wyróżniać się umiejętnością pracy w zespole oraz komunikatywnością, a także wiedzą z zakresu sprzedaży.
  • Doświadczenie we współpracy z działem IT w zakresie tworzenia i egzekucji wymagań biznesowych,
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy własnej i dynamika w działaniu,
  • Pomysłowość, innowacyjność oraz nieszablonowe myślenie,
  • Umiejętność reagowania na zmieniające się otoczenie rynkowe, konkurencję oraz aktualne trendy specyficzne dla e-commerce.
Mile widziane:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku w zakresie tworzenia rozwiązań  e-commerce,
  • Podstawowe umiejętności graficzne i umiejętność redagowania opisów.
Oferujemy:
  • Bardzo interesującą pracę, pełną wyzwań w zakresie nowoczesnych rozwiązań sprzedaży i obsługi klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy,
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zniżki na usługi firmowe.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”