kandydatów

Etat Konstruktor - Programista C/C++ systemów wbudowanych

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Konstruktor - Programista C/C++ systemów wbudowanych

Miejsce pracy: Gdynia
Nr Ref.: [1625] A

Zadania:

Jako konstruktor - programista
 staniesz się członkiem zespołu projektowego systemów wbudowanych pracującego nad innowacyjnymi projektami wojskowymi, których produkty znajdują zastosowanie na okrętach wojennych RP.

Pracując z nami w zakresie implementacji oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem konstruowania i programowania układów opartych o procesory rodziny ARM wniesiesz istotny wkład w rozwój sprzętu i oprogramowania projektowanego i produkowanego w oddziale w Gdyni.

Obszary działalności firmy:

1. Projektowanie, prototypowanie i produkcja urządzeń okrętowych:

  • łączność wewnętrzna i zewnętrzna okrętu,
  • integratory środków łączności
  • systemy komutacyjne sygnałów audio i sygnałów HF,UHF
  • dystrybucja sygnałów nawigacyjnych
  • systemy alarmowe, kontroli dostępu, telewizji CCTV

2. Remonty i naprawy okrętowej aparatury elektronicznej:

  • środki łączności radiowej
  • rozgłośnie okrętowe
  • wyposażenie nawigacyjne
  • systemy dowodzenia

3. Prace badawczo-rozwojowe z zakresu bezpieczeństwa i obronności państwa

Wymagania:
  • znajomości języków C/C++
  • programowania procesorów rodziny ARM
  • wykształcenia wyższego w kierunku elektronika/telekomunikacja/informatyka
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • kreatywności i umiejętności organizacji pracy własnej
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień związanych z radiokomunikacją i cyfrowym przetwarzaniem sygnałów
  • doświadczenie w projektowaniu w środowisku Keil uVision
  • znajomość środowiska Altium Designer
Oferujemy:
  • pracę na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • pracę stacjonarną
  • zdobycie unikalnego doświadczenia w innowacyjnych projektach wojskowych prowadzonych na rzecz Sił Zbrojnych
  • wynagrodzenie uzależnione od zakresu pracy i formy zatrudnienia
  • pracę w stałych godzinach pracy (7:00-15:00)

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."