kandydatów

Etat Technik Elektronik

Firma: Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

AREX Sp. z o.o. jest członkiem Grupy WB będącej największą prywatną grupą kapitałową polskiego przemysłu obronnego, oferującą zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata. Obecnie we wszystkich oddziałach Grupy WB na całym świecie pracuje ponad 1200 osób, z czego ponad połowę stanowią inżynierowie i pracownicy działów badawczo–rozwojowych.

AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii dedykowanych trzem rynkom:

1. kolejowemu – m.in. systemy elektroenergetyczne dla infrastruktury kolejowej i drogowej, sztandarowy produkt – system elektrycznego ogrzewania rozjazdów usprawniający ruch pociągów w warunkach zimowych;

2. specjalnemu – m.in. zestawy treningowe do różnego typów uzbrojenia, podzespoły, systemy sterowania napędami w sprzęcie wojskowym;

3. elektromobilności – m.in. falowniki, silniki, magazyny energii, ładowarki.

Technik Elektronik
Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania:
  • Konfigurowanie, testowanie, kalibracja, naprawy, diagnostyka, przeglądy, prowadzenie badań i uruchamianie układów elektronicznych.
  • Tworzenie oraz wsparcie przy opracowywaniu dokumentacji konstrukcyjnej, okablowania i innej.
  • Ścisła współpraca z projektantami.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej.
  • Umiejętność lutowania.
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektronicznej.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną.
  • Dokładność, systematyczność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dobre umiejętności organizacyjne.
Mile widziane:
  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2-3 lata.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
Oferujemy:
  • Pracę zespołową z doświadczonymi specjalistami różnych dziedzin.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Szeroki pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe.