kandydatów

Etat Prepress Technician - for balloon production company

Firma: BELBAL miejsce pracy: Tczew

O FIRMIE

BELBAL jest europejskim liderem specjalizującym się w produkcji balonów lateksowych gładkich i z nadrukiem, które wykorzystywane są w kampaniach reklamowych lub sprzedawane w (wyspecjalizowanych) sklepach detalicznych (przyjęcia, imprezy, itp.). W ciągu swojej 30 letniej historii Belbal stał się jedną z wiodących firm w branży, a balony Belbal stały się rozpoznawalne i sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2015 roku firma została przejęta przez młodych przedsiębiorców, którzy są przekonani, że Belbal nadal ma jeszcze duży niewykorzystany potencjał. Razem z 300 osobowym zespołem pracują z pasją nad poszerzaniem zasięgu firmy. Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na www.belbal.com!

Prepress Technician - for balloon production company
Miejsce pracy: Tczew
Obowiązki
  • Adaptacja projektów klientów do nadruku na balonach (sitodruk)
  • Przygotowywanie plików do druku dla działu nadruków (Digital to print)
  • Przygotowywanie symulacji druku, wydruków testowych i zdjęć z wydrukowanych balonów na potrzeby projektów
  • Adaptacja projektów opakowań (karty z nagłówkiem, zawieszki, torby do pakowania)
  • Asystowanie przy sesjach zdjęciowych i edycji zebranych materiałów
  • Wspieranie dokumentacji przepływu pracy dla produkcji
Wymagania
  • Wykształcenie z zakresu grafiki. Wymagane jest doświadczenie zawodowe w zakresie desktop publishing
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, planowania, kreowania i tworzenia projektów
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość programów komputerowych takich jak Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign), Corel Draw and Microsoft office
  • Praca wymaga stałego przebywania w biurze firmy i komunikacji między działami
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Program Benefit System
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Narzędzia do pracy
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych osobowych jest Belbal Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.