kandydatów

Etat Asystent ds. dokumentacji rynku energoelektronicznego

Firma: Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

AREX Sp. z o.o. jest członkiem Grupy WB będącej największą prywatną grupą kapitałową polskiego przemysłu obronnego, oferującą zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata. Obecnie we wszystkich oddziałach Grupy WB na całym świecie pracuje ponad 1200 osób, z czego ponad połowę stanowią inżynierowie i pracownicy działów badawczo–rozwojowych.

AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii dedykowanych trzem rynkom:
1. kolejowemu – m.in. systemy elektroenergetyczne dla infrastruktury kolejowej i drogowej, sztandarowy produkt - system elektrycznego ogrzewania rozjazdów usprawniający ruch pociągów w warunkach zimowych;
2. specjalnemu – m.in. zestawy treningowe do różnego typów uzbrojenia, podzespoły, systemy sterowania napędami w sprzęcie wojskowym;
3. elektromobilności – m.in. falowniki, silniki, magazyny energii, ładowarki.

Asystent ds. dokumentacji rynku energoelektronicznego
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
  • Wsparcie Kierownika Projektu w procesie realizacji projektów / zleceń,
  • Przygotowanie instrukcji, opisu procesów, zestawień związanych z realizacją projektów,
  • Raportowanie postępów prowadzonych prac i identyfikowanie ewentualnych ryzyk,
  • Aktywne poszukiwanie sposobów optymalizacji realizowanych prac,
  • Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości prowadzonych prac, także pod kątem merytorycznym,
  • Opracowywanie i kompletowanie dokumentów takich jak notatki z narad, pisma, protokoły przekazania, analizy, zestawienia,
  • Utrzymywanie kontaktu z zewnętrznymi i wewnętrznymi interesariuszami,
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych dotyczących bieżącego etapu realizacji prac,
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Przygotowywanie analiz techniczno-finansowych
  • Śledzenie aktualnych trendów i rozwiązań rynkowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub administracyjne,
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji,
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Nastawienie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, ze względu na międzynarodowy charakter projektów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane: zainteresowanie obszarem elektromobilności, elektroenergetyki, elektroniki itp.,
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy z obiegiem dokumentów.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem,
  • Płaska struktura organizacyjna i swobodna atmosfera pracy,
  • Dogodny dojazd (bliskość SKM i obwodnicy Trójmiasta),
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Grupowe ubezpieczenie NNW,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Możliwość przystąpienia do programu MULTISPORT.