kandydatów

Etat Product manager

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Product manager
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/23/0437
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie i rozwój danej grupy produktów- budowanie strategii rozwoju danego działu produktów oraz realizacja wyznaczonych celów – raportowanie,- poszerzanie oferty handlowej, szukanie nowych, alternatywnych źródeł zaopatrzenia,- śledzenie trendów i nowości danej gałęzi elektroniki,- monitorowanie oferty i działań konkurencji,- prowadzenie bazy danych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: portugalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : bardzo dobra znajomość języka portugalskiego[Umiejętność 1] : bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni