kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Cedry Wielkie

Gdański Urząd Pracy
Elektromonter
Miejsce pracy: Cedry Wielkie
Numer: StPr/23/0600
OBOWIĄZKI:
Montaż i serwisowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, montaż instalacji i opraw oświetleniowych, montowanie rozdzielnic niskiego napięcia, wykonywanie pomiarów instalacji, dobieranie właściwych materiałów zgodnych z dokumentacją techniczną itp. Praca w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie techniczne, zawodowe lub wyższe na kierunkach elektryka i pokrewnych (nie jest wymagane, pracodawca oferuje przyuczenie do zawodu). Mile widziane doświadczenie min. roczne na stanowisku elektromonter lub pokrewnym. Predyspozycje do zawodu, uzdolnienie, sumienność, sprawność fizyczna, umiejętność posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami takimi jak wiertarka czy szlifierka kątowa. Mile widziane uprawnienia SEP kat. E lub D+E do 1k V.

Miejsce pracy:

Cedry Wielkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy