kandydatów

Etat Kelner

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Kelner
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański
Numer: StPr/23/0177
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy. Miejsce wykonywania stażu Restauracja Japońska- Nowy Dwór Gdański. Sporządzanie napojów ciepłych,zimnych, alkoholowych, obsługa konsumentów sali restauracyjnej, dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim