kandydatów

Etat Specjalista ds. geotechnicznych badań laboratoryjnych

Firma: Uniwersytet Morski w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Specjalista ds. geotechnicznych badań laboratoryjnych
Miejsce pracy: Gdynia
Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo (preferowana spec. geotechnika) lub geologia (preferowana geologia inżynierska)
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu geotechnicznych badań laboratoryjnych dla inwestycji pełnomorskich (preferowane) lub lądowych
  • mile widziana znajomość norm branżowych związanych z wykonywaniem geotechnicznych badań laboratoryjnych
  • umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia procedur i długofalowego planowania działań
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność tworzenia raportów i dokumentacji
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • wysoko rozwinięte zdolności manualne – przygotowywanie próbek do badań
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
Dodatkowe informacje – zakres obowiązków:
  • wykonywanie geotechnicznych badań laboratoryjnych podstawowych oraz zaawansowanych (lab. akredytowane wg ISO 17025)
  • raportowanie
  • obsługa specjalistycznego oprogramowania gINT i Datgel
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
    • dofinansowanie wypoczynku
    • dofinansowanie wakacji dla dzieci
    • dofinansowanie żłobka i przedszkola
    • paczki świąteczne dla dzieci
    • grupowe ubezpieczenie na życie

Wymiar czasu pracy: 2 etaty

Komórka organizacyjna: Instytut Morski UMG - Zakład Geotechniki Morskiej

Przewidywana data zatrudnienia: kwiecień 2023 r.