kandydatów

Etat Piekarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Piekarz
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/23/0502
OBOWIĄZKI:

- wytwarzaniem różnych rodzajów pieczywa - obsługa maszyn, urządzeń, piecy oraz aparatury kontrolno- pomiarowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: gruziński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni