kandydatów

Etat Laborant

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Laborant
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/23/0401
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych próbek powietrza sprężonego, mieszanin oddechowych, mas chłonnych i regeneracyjnych. Wydawanie orzeczeń na podstawie zbadanych parametrów. Sporządzanie protokołu zużycia lub innych dokumentów obrotu materiałowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: profil chemiczny

Wymagania inne:

Preferowane wykształcenie chemiczne. Wymagane roczne doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) Praca w godzinach 7:00-15:00

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni