kandydatów

Etat Technik utrzymania ruchu

Firma: No More Tax s.c miejsce pracy: Rumia

Ogłoszenie numer: 8237445, z dnia 2023-05-09

No More Tax s.c

Jesteśmy firmą będącą na rynku dopiero sześć lat, ale szybko rozwijającą się oraz nie zatrzymującą się w miejscu, która stawia na smak i jakość produktów. Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak dieta pudełkowa, catering okolicznościowy, catering dla szkół i przedszkoli, własne sklepy i wiele innych. Wszystkie posiłki przygotowujemy własnoręcznie, wkładając w to serce i miłość do jedzenia.

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych (krajalnica, dozowniki, wilk masarski, mieszalniki, zielarki);
  • organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn;
  • montaż i demontaż urządzeń;
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu;
  • analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn;
  • podejmowanie odpowiednich kroków mających na celu utrzymanie ruchu;
  • zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn;
  • współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi;
  • obsługa narzędzia pomiarowych,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań,
  • praca zmianowa pięć dni w tygodniu, od soboty do środy.

Wymagania

  • uprawnienia  energetyczne (sep do 1kV),
  • sprawne czytanie rysunków technicznych,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność,
  • chęci do pracy.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • dobre warunki pracy,
  • stawka uzależniona od umiejętności i doświadczenia na start (5000-6000 PLN netto)
  • umowa zlecenie na okresie próbnym,
  • po okresie próbnym współpraca na zasadach B2B
  • program ubezpieczenia grupowego na zdrowie,
  • program ubezpieczenia grupowego na życie.