kandydatów

Etat Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

Firma: EARLY STAGE miejsce pracy: Gdynia

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Twój zakres obowiązków
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie zajęć języka angielskiego zgodnie z wytycznymi metodycznymi szkoły Early Stage.
Nasze wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy kompleksowe szkolenie na start oraz stałą opiekę metodyczną)
To oferujemy
  • Dobre stawki i różne formy współpracy - o szczegóły pytaj w wybranej filii.
  • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu - program Talent Booster (obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany)
  • Unikalną i skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach
  • Kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną
  • Dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, managera szkoły - jeśli w przyszłości zechcesz pójść w jednym z tych kierunków
  • Możliwość udziału w naszych projektach filmowych, muzycznych i teatralnych
  • Możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas
  • Oferty pracy podczas ferii zimowych oraz wakacji (w wybranych filiach)
Dołącz do nas!

Wiemy, że dobra edukacja dzieci wymaga dużych pokładów energii, rzetelnego przygotowania do lekcji oraz skupienia na potrzebach uczniów. Dlatego wkładamy dużo serca w to, aby odpowiednio wspierać naszą kadrę. Przez cały rok nasi nauczyciele mają dostęp do darmowych szkoleń - online i stacjonarnych, oraz pełnego wsparcia metodycznego. Jest nam bardzo miło, że nasze działania zostały docenione i nagrodzone przez portal Marka Pracodawcy, godłem FRIENDLY WORKPLACE 2022! Zostaliśmy wyróżnieni m.in za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, wzmacnianie relacyjnej i partnerskiej kultury organizacyjnej, a także za zaangażowanie na rzecz tworzenia zdrowego i przyjaznego miejsca pracy.

Proces rekrutacji

Etap I: Właśnie otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie!

Jeśli będziemy mogli zaproponować Ci rozwijanie się pod naszymi skrzydłami, na pewno skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Etap II: Spotkanie, podczas którego:

  • chcemy poznać Twój poziom językowy - przeprowadzimy test językowy,
  • chcemy dowiedzieć się, jakie są Twoje pomysły na ciekawe i angażujące metody pracy z dziećmi - zadamy kilka pytań dotyczących metodyki nauczania,
  • opowiemy Ci o warunkach pracy oraz o zatrudnieniu w naszej szkole,
  • odpowiemy na Twoje pytania,
  • wspólnie obejrzymy fragmenty przykładowych zajęć, które wskażą najważniejsze elementy w naszej metodyce.

Etap III: Poprosimy Cię o poprowadzenie fragmentu zajęć w terminie dogodnym dla obu stron.

Jeżeli uda się to wcześniej ustalić, to będzie możliwość przeprowadzenia go od razu po Etapie II.

Etap IV: Gratulujemy i witamy na pokładzie!

Po pozytywnym przejściu etapów opisanych powyżej pozostaje nam tylko podpisanie umowy i powitanie Cię na pokładzie Early Stage.

Zapraszamy Cię do naszej nauczycielskiej galaktyki na niesamowicie ciekawą misję z bezpiecznym startem i miękkim lądowaniem :-) Wybierz filię Early Stage w dogodnej dla siebie lokalizacji, zapnij pasy i APLIKUJ

Early Stage

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, działająca od 1993 roku. Założyła ją nauczycielka i autorka materiałów - Joanna Zarańska, dla której jakość nauczania zawsze stała na pierwszym miejscu. Dziś misja jest kontynuowana i rozwijana przez córkę - Tonię Bochińską. Fundamentem Early Stage jest system wartości oparty na: rozwoju, autentyczności, relacji oraz zaangażowaniu.

Cały czas intensywnie się rozwijamy. Zaczynaliśmy na warszawskim Mokotowie w mieszkaniu, jako mała rodzinna firma. Dziś prowadzimy blisko 850 placówek w całej Polsce, w których uczymy 50.000 uczniów. Współpracuje z nami 140 właścicieli szkół oraz ponad 1200 nauczycieli.

Działamy na zasadzie franczyzy, a filie naszej szkoły otwierają angliści. Większość z nich współpracowała z nami jako lektorzy. Dziś mają własne szkoły Early Stage na bezpiecznych warunkach finansowych i bez opłaty wstępnej.