kandydatów

Etat Product Manager Marki Własnej

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdynia

Dołącz do zespołu, który z powodzeniem od 5 lat się rozwija i dla którego wartości proekologiczne są priorytetem. Efekty pracy naszych ekspertów zostały właśnie nagrodzone mianem Odkrycia Roku 2023 w konkursie Laur Konsumenta!

Product Manager Marki Własnej
Miejsce pracy: Gdynia
Twoje zadania:
  • Wprowadzanie nowych produktów do oferty marki własnej;
  • Zarządzanie oraz rozwój istniejących produktów marki własnej w oparciu o wyznaczone cele;
  • Analiza trendów, aktywne poszukiwanie innowacji i nowości produktowych;
  • Analiza ofert i tworzenie kosztorysów;
  • Koordynacja obiegu dokumentów i umów;
  • Współpraca z Category Managerami i działami wspierającymi proces rozwoju marki własnej;
  • Monitorowanie stanów magazynowych;
  • Zarządzanie stockami produktów i opakowań u dostawców;
  • Analiza danych sprzedażowych i rynkowych oraz przygotowywanie raportów i zestawień.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • Doświadczenie w procesie wdrażania na rynek suplementów lub kosmetyków,
  • Świetna znajomość trendów i rynku kosmetycznego, suplementów, leków OTC etc.;
  • Znajomość procesów zakupowych;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne;
  • Kreatywność i inicjatywa;
  • Zaangażowanie i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Komunikatywność;
  • Terminowość i zorientowanie na cel;
  • Umiejętność pracy w zespole, a przy tym samodzielność, sumienność oraz doskonała organizacja pracy własnej;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
Oferujemy:
  • Długofalową współpracę w firmie, która od lat jest liderem w rozwoju opieki farmaceutycznej w Polsce, a w ubiegłym roku otrzymała również wyróżnienie Friendly Workplace;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wsparcie ekspertów z różnych obszarów;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji;
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor;
  • Atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dobrze skomunikowanym biurze w Gdańsku.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.