kandydatów

Etat Planista produkcji

Firma: Morad Sp. z o.o. miejsce pracy: Kartuzy

Ogłoszenie numer: 8314389, z dnia 2023-06-01

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Planista produkcji

Miejsce pracy: Kartuzy

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji w zakresie wykonywania grafików produkcyjnych.
  • Koordynacja i sprawdzanie kompletności dostaw materiałów.
  • Bieżące planowanie i modyfikowanie terminów zleceń produkcyjnych.
  • Tworzenie planów produkcyjnych krótko i długoterminowych w oparciu o dostępne zasoby i narzędzia.
  • Weryfikowanie kompletności zasobów przed uruchomieniem produkcji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z innymi działami firmy.
  • Analiza zdolności produkcyjnych.
  • Raportowanie wyników do przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Atutem będzie minimum 2 letnie doświadczenie w planowaniu produkcji,
  • Znajomości pakietu Microsoft Office,
  • Wiedza z zakresu planowania produkcji,
  • Znajomość czytania rysunku technicznego.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Prywatną opiekę medyczną.