kandydatów

Etat Elektryk

Firma: H+H Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Reda

H+H Polska Sp. z o.o.

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektryk
miejsce pracy: Reda

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia,
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny,
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Praca 1 zmianowa;
  • Nadzór i koordynacja procesów związanych z funkcjonowaniem Zakładu w zakresie elektroenergetycznym;
  • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Planowanie remontów i przeglądów instalacji elektrycznych w Zakładzie;
  • Nadzorowanie prac zleconych firmom zewnętrznym;
  • Praca w systemie jednozmianowym.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku elektryka w firmie produkcyjnej;
  • Minimum wykształcenie średnie techniczne (elektryczne, elektrotechniczne, automatyczne, energetyczne);
  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Sumienność.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."