kandydatów

Etat Glazurnik-hydraulik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie miejsce pracy: Wejherowo

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Glazurnik-hydraulik
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/22/1466
OBOWIĄZKI:
Prace glazurnicze - przygotowanie podłoża, okładanie ścian płytkami, przycinanie płytek, szlifowanie krawędzi, prace hydrauliczne, wykonywanie instalacji pod urządzenia grzewcze, sanitarne oraz przeróbek hydraulicznych, "biały montaż" w łazienkach po kafelkowaniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

staż pracy 5 lat, zdolność czytania rysunku technicznego, doświadczenie w pracy przy wykonywaniu i testowaniu instalacji grzewczych i sanitarnych, umiejętności związane z białym montażem

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie