kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach miejsce pracy: Kartuzy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/23/0611
OBOWIĄZKI:

1. Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy; 2. Obsługiwanie korespondencji firmowej; 3. Zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów z nią związanych ( sprzedaż okien PCV); 4. Dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy; 5. Przyjmowanie dostaw; 6. Przygotowywanie wycen dla klienta; 7. Szkolenie BHP.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : KOMUNIKATYWNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, LOJALNOŚĆ. [Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : zdolność nawiązywania kontaktu z ludźmi

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach