O nas

Pracagdynia.pl jest internetową bazą lokalnych ogłoszeń o pracę.

Gdańsk, Gdynia i Sopot tworzą razem duży nadmorski ośrodek gospodarczy. Trójmiasto odznacza się zapotrzebowaniem na pracowników w wielu różnych branżach – turystyce, gastronomii, przetwórstwie spożywczym, branży budowlanej i innych. Chcesz poznać szczegóły i dowiedzieć się, jaka praca czeka na Ciebie w Gdyni? Korzystając z serwisu pracagdynia.pl, zrobisz to szybko, bezpłatnie i bezpiecznie.

Kandydacie!

Zamieszczone oferty są aktualne i wygodny sposób posegregowane wg obszarów zawodowych. Przeglądaj te z nich, którymi jesteś zainteresowany, wybierz, czy zależy Ci na etacie, czy wolisz umowę-zlecenie. Na stronie znajdziesz zarówno pracę sezonową, np. w ośrodkach wypoczynkowych czy gastronomii jak i propozycje etatu w wielu branżach. Na pracagdynia.pl dostępna jest także możliwość wysłania swojej kandydatury prosto do pracodawcy – wystarczy kliknąć "Aplikuj teraz" i uzupełnić krótki formularz kontaktowy.

Pracodawco!

Portal pracagdynia.pl wspiera również pracodawców. Zamieszczanie ogłoszeń jest darmowe i nie wymaga zbędnych formalności. To proste narzędzie, które umożliwia szybkie dotarcie do dużego grona kandydatów przy optymalizacji kosztów rekrutacji.