kandydatów

Etat Agronom - handlowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim miejsce pracy: Sopot

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Agronom - handlowiec
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/0874
OBOWIĄZKI:
Obsługa gospodarstw rolnych i dystrybucja produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Technik handlowiec*
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Miejsce wykonywania pracy: do ustalenia z pracodawcą. Godziny czasu pracy: 8:00 do 17:00.Wymagania pracodawcy: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe wyższe. Doświadczenie zawodowe: wymagane na podobnym stanowisku. Uprawnienia: prawo jazdy kat. B. Umiejętności: komunikatywność, samodzielność. Strona internetowa pracodawcy: www.agrosynteza.eu. Kontakt z pracodawcą: telefoniczny (729 107 730) od 15 do 17 lub drogą elektroniczną (biorolny@gmail.com).

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim