kandydatów

Etat Doradca Techniczno-Handlowy

Firma: Grupa Progres miejsce pracy: Chwaszczyno

Grupa Progres jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Chwaszczyno
Nr ref.: KC/CHW/DORADCA
Zakres obowiązków:
  • Profesjonalne doradztwo techniczne
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży
  • Realizacja celów biznesowych
  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży grzewczej lub sanitarnej lub technicznej
  • Umiejętność budowania właściwych relacji z klientami
  • Entuzjazm, kreatywność, dyspozycyjność
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie programów biurowych oraz ofertowych
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
Oferujemy:
  • Stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie w dziale sprzedaży stacjonarnej
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-05-2021
Wyświetleń: 311