Etat Stanowisko do spraw księgowości i windykacji opłat za odpady komunalne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim miejsce pracy: Sztutowo

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Stanowisko do spraw księgowości i windykacji opłat za odpady komunalne
Miejsce pracy: Sztutowo
Numer: StPr/21/0658
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: *prowadzenie Kasy Urzędu, *przygotowanie informacji, analiz i sprawozdań wynikających z zakresu obowiązku, *naliczanie wynagrodzeń dla pracowników Urzędu, świetlic oraz prowadzenie wszelkiej dokumentacji z tym związanej, *naliczanie płac i podatków od umów zlecenia, *naliczanie diet radnym i sołtysom, *prowadzenie spraw wynikających z ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, *księgowanie analityczne na kontach indywidualnych osób dokonujących wpłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ścisła współpraca w tym zakresie ze stanowiskiem d/s finansowych, *co miesięczne uzgadnianie wpłat i przypisów opłat dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi, *sprawozdawczość budżetowa dotycząca gospodarki odpadami komunalnymi, *współpraca ze stanowiskiem ds. gospodarki odpadami komunalnymi, *wystawianie i aktualizacja tytułów wykonawczych w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi, *wydawanie zaświadczeń o niezaleganiu lub zaleganiu z opłatami za odpady komunalne, *powadzenie całości spraw związanych z realizacją zadania dotyczącego przyznawania i wypłaty dodatków mieszkaniowych i energetycznych, *realizacja ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz ścisła współpraca w tym zakresie z pracownikiem ds. zamówień publicznych, *realizacja zadań wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, *wykonywanie innych prac zleconych przez Wójta Gminy, Zastępcę Wójta Gminy, Sekretarza Gminy, Skarbnika Gminy. Treść ogłoszenia znajduje się na stronie Urzędu Gminy https://sztutowo.bipgmina.pl/wiadomosci/540/oferty_pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania od kandydatów: -obywatelstwo polskie, -pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, -brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, -nieposzlakowana opinia, -wykształcenie minimum średnie preferowane wyższe ekonomiczne lub administracyjne -znajomość przepisów prawa: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawy o rachunkowości, ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, ustawy o dodatkach mieszkaniowych, prawo energetyczne, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych , ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ordynacji podatkowej. -dobra znajomość obsługi komputera w tym obsługa programu PŁATNIK, -stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.INNE: Wskaźnik zatrudnienia niepełnosprawnych: w miesiącu kwietniu 2021r wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w Sztutowie , w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych wynosił poniżej 6%.Informacje dodatkowe:1. Niniejsze ogłoszenie opublikowane zostanie w BIP Urzędu Gminy w Sztutowie oraz umieszczone na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Sztutowie. 2. Przed zawarciem umowy o pracę kandydat wyłoniony w drodze naboru przedkłada pracodawcy: zaświadczenie lekarza medycyny pracy potwierdzające fakt przeciwskazań do wykonywania pracy na stanowisku, ( skierowanie wystawia pracodawca) .3. Złożone w naborze dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji zostaną dołączone do jego akt osobowych. 4. Dokumenty osób które wezmą udział w procesie rekrutacji będą przechowywane zgodnie z instrukcją kancelaryjną przez okres 2 lat a następnie przekazane do archiwum zakładowego.5. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie zobowiązana do przedstawienia oryginału Zapytania o udzielenie informacji o osobie zKrajowego Rejestru Karnego6. Informacja o wyniku naboru zostanie umieszczona na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Sztutowie oraz w Biuletynie informacji Publicznej.Treść ogłoszenia znajduje się na stronie Urzędu Gminy https://sztutowo.bipgmina.pl/wiadomosci/540/oferty_pracy

Miejsce pracy:

Sztutowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim