kandydatów

Etat Kucharz / Pomoc kucharza

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 4882197, z dnia 2021-06-04

Klient portalu Praca.pl

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży cateringowej zaprasza do naszego zespołu: kucharzy oraz pomoc kuchenną.

Kucharz / Pomoc kucharza

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Grafik ustalamy do niżej wymienionych dni;
  • Praca od soboty do środy od godziny 7 do około 18 (zgodnie z grafikiem jeden weekend w miesiącu wolny)
  • Praca od poniedziałku do piątku 7 - do około 18 (zgodnie z grafikiem)
  • Praca w nocy od 18 do około 5 (stawka od 22:00 do 5:00 plus 5 zł)
  • Kucharz stawka na dniach próbnych od 22 netto, po okresie próbnym zgodnie z ustaleniami z kierownikiem
  • Pomoc kuchenna stawka od 20 netto

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako kucharz/pomoc kuchenna
  • Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Atrakcyjne i satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / B2B
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Pracę w miłej atmosferze