kandydatów

Etat Stażysta ds. marketingu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim miejsce pracy: Koszwały

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Stażysta ds. marketingu
Miejsce pracy: Koszwały
Numer: StPr/21/0680
OBOWIĄZKI:
wsparcie w zarządzaniu relacjami z istniejącymi i potencjalnymi klientami firmy, prowadzenie wyznaczonych działań marketingowych i reklamowych związanych z działalnością firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagnia: wykształcenie wyższe, preferowane marketing, zarządzanie, ekonomia, mile widziana umiejętność obsługi systemu ERP, doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie wymagane, znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, mile widziana znajomość języka szwedzkiego i/lub norweskiego.

Miejsce pracy:

Koszwały

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

3 074 - 3 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim