kandydatów

Etat Kierowca kat. c/c+e

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Gdański Urząd Pracy
Kierowca kat. c/c+e
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/21/4063
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pojazdów o masie do i powyżej 3,5 tony w przerywanym systemie czasu pracy, wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem, rozwożenie przesyłek do Urzędów Pocztowych na terenie województwa pomorskiego lub do innych Węzłów ekspedycyjno - rozdzielczych w Polsce (zapewniony nocleg oraz dieta), prowadzenie dokumentacji pojazdu.Godziny pracy według harmonogramu w zakresie godzin: 6-22.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie w prowadzeniu samochodów typu solówka lub/i ciągnik siodłowy z naczepą, prawo jazdy kat. C lub C+E, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, sprawność fizyczna.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 423 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy