kandydatów

Etat Kasjer-sprzedawca (1/2 etatu)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Kasjer-sprzedawca (1/2 etatu)
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/1300
OBOWIĄZKI:
- Pomoc w przyjęciu i rozłożeniu dostawy- Obsługa klienta zgodna ze standardem- Obsługa kasy fiskalnej- Dbanie o czystość w miejscu pracy- Do wynagrodzenia 5% premii sprzedażowej przez okres pierwszych 3 miesięcy- Standardowe godziny pracy to: Pon-sob 9:00-21:00 ( może ulec zmianie)Kontakt: telefon 506-867-781, e-mail: aleksandra.pompala@pl.dealz.eu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

1 450 - 1 605 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie