kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: WILLBUD SP. Z O.O. SP. K. miejsce pracy: Gdynia

Ogłoszenie numer: 4862481, z dnia 2021-06-16

Firma WILLBUD jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje deweloperskie z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Nasze inwestycje wyróżniają się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Praca na stanowisku Kierownika Budowy na osiedlu 23 budynków jednorodzinnych dwu lokalowych (46 mieszkań) wraz z PZT (drogi, sieci, zagospodarowanie terenu) – osiedle zlokalizowane jest w Gdyni Wiczlino
  • Pełna odpowiedzialność za całą budowę: zarządzanie podwykonawcami, dostawcami, osobami współpracującymi, sprzętem budowlanym, prowadzenie harmonogramów, utrzymywanie terminowości, prowadzenie wykonawstwa zgodnie ze sztuką budowlaną
  • Raportowanie postępów budowy
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Umiejętność rozwiązywania bieżących problemów budowy
  • Kontrolowanie, nadzorowanie, sprawdzanie Podwykonawców
  • Kierowanie zamówień materiałów budowlanych do Działu Technicznego
  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów

Wymagania

  • Chęć do pracy – tak niewiele
  • Znajomość rozwiązań technicznych, materiałów budowlanych i ich zastosowania w stopniu bardzo dobrym, a jeżeli czegoś nie będziesz wiedzieć, poradzisz się Przełożonego albo Kolegów starszych stażem
  • Umiejętności negocjacyjne – takie, aby nie dać sobie wejść na głowę :-)
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku KB w zakresie budownictwa kubaturowego
  • Samodzielność przy pilotowaniu spraw związanych z powierzoną budową
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stałą pracę w przedsiębiorstwie realizującym projekty deweloperskie od A do Z czyli od momentu zakupu gruntu, poprzez projektowanie, wykonawstwo, sprzedaż, odbiory lokali przez Klientów – pełna ścieżka
  • Uczestnictwo w projektach, przy których Twoja wiedza techniczna, organizacyjna oraz biznesowa w zakresie wykonawstwa (budownictwo i organizacja budowy) znacząco się poszerzy
  • Stałą współpracę ze osobami z dużym stażem – możliwość poradzenia się osób z branży wykonawczej z długim stażem pracy (10-30 lat), a jednocześnie możliwość konsultacji z naszym wewnętrznym działem projektowym
  • Stałą współpracę z Przełożonym
  • Lekcje życia na dużej budowie
  • Nowoczesny laptop, telefon komórkowy – nielimitowany
  • Godziwe warunki finansowe

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-06-2021
Wyświetleń: 351