kandydatów

Etat Montażysta mebli

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Gdański Urząd Pracy
Montażysta mebli
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/21/4331
OBOWIĄZKI:
Montaż mebli w lokalu klienta w Gdańsku i okolicy - montaż mebli na podstawie przedstawionych rysunków technicznych. Samodzielne stanowisko.Praca w godzinach: 7-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: kierunek bez znaczenia
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania inne:

umiejętność samodzielnego montażu mebli, niewycinania formatek na piłach formatowych, umiejętność samodzielnego oklejania na wysoko wyspecjalizowanej okleiniarce stolarskiej, umiejętność samodzielnego montażu montowania szafek na podstawie rysunków technicznych, umiejętność samodzielnego montażu akcesoriów blum (a w szczególności blummotion), dokładność i szybkość pracy.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy