kandydatów

Etat Spawacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Spawacz
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/1367
OBOWIĄZKI:
WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA DO USTALENIA Z PRACODAWCĄ.Pracownikowi oferujemy: - zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę (docelowo praca na dwie zmiany) - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy- uczestnictwo w uruchomieniu i optymalizacji procesów spawania ręcznego i zrobotyzowanego - pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego- możliwość rozwoju zawodowego i nauki nowych procesów produkcyjnych- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe- pyszną kawęZakres obowiązków:- spawanie elementów konstrukcyjnych oraz rurowych zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi oraz dokumentacją techniczną- kontrola produktu zgodnie z instrukcją pracy i wymaganiami jakościowymi- dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy 5S- realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji- ciągłe doskonalenie i udział w warsztatach Kaizen- dążenie do minimalizacji strat i optymalizacji procesówWymagania:- wymagana umiejętność spawania metodą MAG 135 (stale 304 i 316), zakres średnic do 30mm grubość do 1,5mm, spoiny obwodowe, doczołowe, pachwinowe- uprawnienia spawalnicze metoda MAG 135, grupa materiałowa 8.1, zakres średnic do fi 30mm, grubość do 1,5mm (mogą być nieaktualne firma zapewni odnowienie uprawnień)- mile widziana umiejętność spawania TIG (141 ) - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)- doświadczenie w pracy z systemami zapewnienia jakości- umiejętnością czytania rysunku technicznego- umiejętności manualne, dobra komunikacja w zespole- inicjatywa i dokładnośćJeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zaaplikuj na praca@etac.com umieszczając numer referencyjny w temacie wiadomości PROD/2021/04Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie