kandydatów

Etat Operator giętarki rur

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie miejsce pracy: Tczew

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Operator giętarki rur
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/1368
OBOWIĄZKI:
WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA DO USTALENIA Z PRACODAWCĄ.Pracownikowi oferujemy:-zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę -pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy-uśmiechnięty i energiczny zespół -pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego-prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe-pyszną kawęZakres obowiązków: -obsługa maszyn znajdujących się w wydziale mechanicznym (przede wszystkim giętarki Herber)-czytanie rysunku technicznego-dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy 5S-ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów Jeżeli posiadasz doświadczenie (minimum 2 lata) w co najmniej dwóch obszarach opisanych poniżej zaaplikuj:-programowanie i obsługa giętarki automatycznej (preferowane doświadczenie w gięciu rur)-obsługa maszyny myjącej detale metalowe przed procesem spawania-spawanie metodą TIG /MAG / MIG (mile widziane uprawnienia)-oczyszczanie spoin z odprysków spawalniczych-obsługa wykrawarki otworowej-obsługa prasy mimośrodowej-obsługa piły taśmowej do profili stalowychJeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zaaplikuj na praca@etac.com umieszczając numer referencyjny w temacie wiadomości PROD/2021/07Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie